گروه روناس با هدف حمایت از ، مراکز آموزشی ، مجتمع های تولیدی .تجارت وهنرمندان ارزشمندکشورعزیزمان ایران وهمچنین در جهت اشتغال بانوان وکاهش هزینه های تولیدو ترویج هنراصیل ایرانی درسال1382 تاسیس وبا کسب پروانه تولید از سازمان بازرگانی  و تعاون و سازمان میراث فرهنگی و گردشگری گامی موثرجهت ترویج فرهنگ و هنر اصیل ایرانی برداشته است.وهمچنین ازطراحان خبره فرش،رنگرزان و تولید کنندگان مواد اولیه مرغوب و بهترین بافندگان فرش در ایران بهرن مند است.

ما با بکارگیری تکنیک هاوتجربه های تولیدکننده کنندگان مطرح(گذشته وحال) فرش ایران در تولید و تجارت فرش و ادغام آن با تکنولوژی و تجارت الکترونیک و مد روز دنیا سعی در ارایه بهترین محصولات را داریم.

امروزه گروه تولیدی روناس به عنوان یک رهبر و پیشرو در عرصه تولید با کیفیت ترین فرشها وتابلوفرشهای نفیس در ایران می باشد.

همچنین ما قادر خواهیم بود سفارشات مورد نظر شما را در تمام زمینه های هنری(عکس،نقاشی،مینیاتور،گل و گلدان،آیات قرانی، طرحهای سنتی و…) برای شما به تمام نقاط داخل و خارج از کشور ارسال نماییم.

گروه روناس همچنین با بر خورداری از مجموعه بزرگی از مقالات تحقیقاتی در زمینه فرش دستباف گامی رو به جلو در زمینه تحقیقات واحیاءاین رشته هابرداشته که یکی از افتخارات بزرگ این مجموعه می باشد.

ضمنا تمامی سفارشات شما را  در کمترین زمان به سراسر کشور ارسال خواهیم كرد.

باربری(ترمینال)-پست پیشتاز-تیپاکس

گروه روناس از تمامی افرادی که تمایل به اخذ نمایندگی فروش مواداولیه فرش وتابلوفرش در مشهد و  سایر شهرستانها را دارند می توانند با دفتر مرکزی شركت تماس بگیرند و از شرایط اخذ نمایندگی اطلاع کامل حاصل گنند.ویا به قسمت شرایط اخد نمایندگی در صفحه اول مراجعه نمایید.

اکنون که خـــداوند بـــزرگ توفیق خدمتی هر چند کوچک و محدود به فرهنـگ و هنــر را نصیب اینجانب نموده به درگــاهش شکرگـزارم و امیدوارم که باهدف حفظ و اعتلاي مقام و جايگاه والاي فرش دستباف ايران به عنوان يك ميراث گرانقدر فرهنگي و هنري در سطح ملي و بين المللي سربلند وپیروز باشیم .

بیوگرافی :

مدیریت محترم ، آقای مهندس جعفررضاپور، متولد سال 1360در شهرستان تربت جام واقع در استان خراسان رضوی مي باشند . ایشان  تحصيلات خود را تا مقطع ديپلم در اين شهر به پايان رسانده  ودرمقطع کارشناسی سه رشته تحصیلی(فرش-حسابداری-حقوق) رادرشهرمشهدبه پایان رسانده ،پس از آن ، فعاليت خود را در رشته های هنری بخصوص در زمينه طراحي و رنگرزي فرشهاي تابلوئي در مشهد آغاز نموده و به كسب تجربه در اين زمينه ها پرداختند . پس از طي مراحل مقدماتي و كسب مهارت ها و تجربيات لازم تا سال ۱۳۸۲ ، شركت فرش روناس را تاسيس نموده و از آن سال تاكنون مديريت آن را بر عهده دارند.

بیانیه مدیر عامل:

به عنوان یک فرد ایده آلیست و از اعضای هسته مرکزی شرکت فرش وتابلوفرش دستباف روناس که از بدو تاسیس تاکنون ، مدیریت آن را برعهده داشته ام ؛ علاقه ، انگیزه و تلاش بسیار وافری برای رسیدن به منتهای تنوع و کیفیت ، هم در تولید و هم در ارائه خدمات داشته و طی سالیان گذشته از هیچ تلاش و کوششی فرو گذار نکرده ام ! از طرفی ، بسیاری از امکانات و منابع مالی و انسانی شرکت ، در این راه هزینه شده و بالاخره موفقیت کنونی تولیدات و خدمات این شرکت ، به عنوان ماحصل تلاش و فداکاری و ایمان و اعتقاد راسخ  به نتیجه و نیل به اهداف تعیین شده ، هم اکنون از این طریق در محضر شما قرار گرفته است !

نکته جالب تر این که ، هنوز که موفقیت های قبلی به صورت کامل تثبیت نشده و نیازمند صرف زمان بیشتری برای تحلیل و کشف خلأها و شناسایی مشکلات گوشه و کنار آن می باشد ، ایده های بسیار دیگری در حال شکل گیری و برخی در حال تصمیم گیری و اجرایی شدن است که به امید خدا ، هر کدام از آن ها ، در زمان خودش دامنه فعالیت های شرکت را وسیع تر نموده و علاوه بر افزایش تنوع و جذابیت و کیفیت خدمات این شرکت ، موفقیت های برتر و بیشتری را در پی خواهد داشت ؛
زیرا ، همواره بر این باورم که :
اگرچه در طی چندین دهه اخیر  هنرهای اصیل ایرانی در زندگی مردم ، تقریباً هیچ گونه ابداع و ابتکار خاصی در خود صورت نداده و حتی قادر به حفظ جایگاه و موفقیت های قبلی خود نیز نبوده است ، امّا “هنرهای اصیل ایرانی” دارای ظرفیت های بسیار بالایی در زمینه های فنی ، هنری ، فرهنگی ….. و اقتصادی است که اکنون ، فقط با تغییر زاویه دید و یافتن مصارف و کاربردهای جدیدتری برای آن (مانند مصارف دکوری و تزیینی ) و تاکید بر برخی زوایای پنهان اما بسیار جذاب و کاربردی وهمچنین معرف فرهنگ وهویت اصیل ایرانی بود،علاوه بر این که مانع حرکت به سوی زوال و نابودی این میراث چند صدساله خواهد بود بلکه منجر به احیای مجدد آن نیز متناسب با نیازهای امروز جامعه خواهد شد .
و اما :
اگرچه از یک سازمان خصوصی و بنگاه اقتصادی ، انتظاری جز پرداختن به اهدافی که دربرگیرنده منافع مادی است نمی رود ؛ اما به هر دلیل ،  در کنار این واقعیت و گاهی حتی مهمتر از این  ، اهداف والای انسانی همواره مورد توجه بسیار اینجانب بوده وکسب هرگونه منافع مادی را  فقط از رهگذر نیل به این اهداف (و حتی در اولویت های بعدی) ، شیرین و پذیرفتنی دانسته ام ؛همواره سعی کرده ام منافع این شرکت را در منافع خانواده بزرگ آن که مشتمل بر فعالان عرصه تولید ، عوامل و نمایندگان عرصه محصولات و ارائه کنندگان خدمات فنی و پشتیبانی آن و مصرف کنندگان نهایی آن است دیده و قبل از هر چیز کسب رضایت خاطر گروهی را سرلوحه کار خود قرار داده ام .بدین ترتیب و با وجود چنین دیدگاهی   ، با اشتیاق فراوان ، دست همکاری خود را به سوی همه فعالان این عرصه که دارای تفکرات مشابه (ولو با راهکارهای متفاوت) هستند دراز نموده وتمایل خودم را با همکاری با آنان اعلام می کنم .
همچنین ، معتقدم وجود رابطه همکاری میان فعالان این عرصه ، می تواند باعث هم افزائی شده و تاثیر بسیار مثبتی بر فضای کلی جامعه (در این حوزه)داشته باشد.
همچنین تقابل دیدگاه ها  ، روش ها و طرز تفکرات و نهایتاً تولیدات متفاوت ، منجر به آگاهی بیشتر مصرف کننده ، تنوع و نوع آوری و جذابیت و بهبود کیفیت تولیدات و خدمات خواهد شد؛در پایان  ، ضمن اعلام این که مشتاقانه منتظر دریافت انتقادات و پیشنهادات سازنده شما عزیزان هستم ، از همه اساتید و اهالی فن تقاضا دارم که این مجموعه را از رهنمودها و تجربیات خود ، همواره بهره مند سازند.موفقیت و سرافرازی برای تمام ایرانیان سربلند را آرزومندم .

ومن الله توفیق

دارنده ايزو 2008-9001
استاندار كيفيت محصول

منشوراخلاقی کارکنان شرکت فرش وتابلوفرش دستباف روناس

ما کارکنان شرکت فرش وتابلوفرش دستباف روناس به منظور رضای  خداوند متعال ، تکریم ارباب رجوع و دستیابی هرچه بیشتر به اهداف شرکت پیمان می بندیم مجری اصول اخلاقی زیر باشیم :

 • پایبند به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و وصایای امام راحل و فرامین مقام معظم رهبری باشیم.
 • با در نظر داشتن نام و یاد خدای متعال وداشتن خلوص نیت،سعه صدر،صدق در رفتار و گفتار، به موقع ، منظم و آراسته در محل کار حاضر شویم.
 • با مشتریان محترمانه برخورد کنیم ، مشفقانه پاسخگو باشیم و در ایجاد نگرش مثبت در مشتریان کوشش نمائیم.
 • کار مشتریان را منطبق با قوانین و مقررات به سر انجام رسانیم و از اعمال هرگونه سلیقه شخصی در کار پرهیز  نمائیم.
 • از مسئولیت و اختیارات اداری استفاده صحیح نمائیم و برای انجام مطلوب وظایف،دانش و مهارت خود را ارتقا دهیم.
 • محرم و امین اسرارشرکت و مشتریان باشیم .
 • از امکانات و اموال شرکت با کمال دقت و ظرافت بهره بگیریم.
 • به شرکت و حرفه خود به عنوان احیاءگر هنر های اصیل ایرانی، که مطابق و همسو با متدهای روزاست ، افتخار کنیم.
 • فضای کار را دلپذیر و مناسب با شئونات انسانی سامان و نشاط و شادابی را در آن  رواج  دهیم.
 • مدیران و همکاران را دراجرای این منشور یاری رسانیم واز آنها در پیروی از این منشور حمایت نمائیم.
 • درنهایت هرگونه انتقادوپیشنهادازسوی همکاران ومشتریان رامشتاقانه ارج نهاده وازآن به عنوان زمینه سازرشدوارتقاء خودوشرکت استفاده می نمائیم.